+38 (095) 444-15-33
По будням с 10:00 до 18:00

Кондиціонер FUJITSU Airflow 07ka Invertor -15°С ASYG07LMCE

Производители Fujitsu
Код Товара: 917240340
35200 грн.
В наличии

Опис кондиціонера FUJITSU Airflow ASYG07LMCE Invertor.  Моделі серії Airflow є представниками ідеально збалансованого за своїми характеристиками покоління побутових спліт-систем та відрізняються підвищеною продуктивністю та швидкістю, з якою досягається встановлена температура.Внут...

Опис кондиціонера FUJITSU Airflow ASYG07LMCE Invertor. 

Моделі серії Airflow є представниками ідеально збалансованого за своїми характеристиками покоління побутових спліт-систем та відрізняються підвищеною продуктивністю та швидкістю, з якою досягається встановлена температура.

Внутрішній блок виконаний у стилі, що задає тенденції дизайну ринку побутового кондиціювання. Для цієї серії розробники Fujitsu значно покращили геометрію подачі повітря, що забезпечує рівномірний розподіл повітря у приміщенні. Плавні лінії та легкі вигини лицьової панелі внутрішнього блоку створюють сучасний та неповторний образ кондиціонера високого рівня.

Внутрішні блоки серії Airflow можуть бути підключені до зовнішніх блоків мультиспліт-систем Fujitsu.

Швидкий вихід на температурний режим.

Завдяки збільшеній на 35% площі теплообмінника моделі серії Airflow показують вражаючі результати швидкості обробки повітря в приміщенні і здатні охолодити або нагріти до 750 м3 повітря на годину. Удосконалена фахівцями Fujitsu геометрія розподільника повітря і, як наслідок, покращена аеродинаміка подачі повітря дозволяють забезпечити потік теплого повітря на рівні підлоги при роботі на обігрів та рівномірний розподіл прохолодного повітря при роботі на охолодження.

Низький рівень шуму.

Мінімальний рівень шуму під час роботи кондиціонера Airflow складає всього 21 дБ. Його можна порівняти з пошепки на відстані 1 м. Робота внутрішнього блоку кондиціонера відчувається як майже беззвучна. Мінімальний рівень шуму особливо важливий під час роботи кондиціонера вночі.

Режим SLEEP.

Комфортний сон вимагає температури, відмінної від температури під час неспання. При натисканні кнопки SLEEP кондиціонер автоматично змінюватиме температуру в приміщенні: плавно знижуватиме на 4 градуси при роботі на обігрів (протягом першої години на 2 градуси і за наступні 60 хвилин ще на 2 градуси) або підвищуватиме на 2 градуси при роботі на охолодження. Тривалість роботи у цьому режимі може становити від 30 хв до 9 годин.

Підтримка +10 ° С у режимі обігріву.

У приміщеннях без центрального опалення, наприклад, у заміських будинках, дуже важливо постійно підтримувати мінімальну позитивну температуру в приміщенні, оскільки за тривалої відсутності користувачів може статися вистуджування будинку. У цьому режимі спліт-система автоматично підтримує мінімальну температуру на рівні +10 °С, працюючи у режимі обігріву. Витрати користувача на електроенергію в режимі підтримки +10 ° С мінімальні через те, що кондиціонер працює зі зниженим споживанням потужності.

Ефективна система фільтрації та деодорування повітря.

Кондиціонери серії Slide оснащені стандартною комплектацією яблучно-катехіновим фільтром і фільтром іонного деодорування. Така система фільтрації відображає найсучасніші розробки в галузі очищення повітря від хвороботворних бактерій та вірусів. Фільтр іонного деодорування руйнує оболонку бактерій та грибків за допомогою окисно-відновних реакцій, тим самим пригнічуючи їх розвиток, а також ефективно знищує неприємні запахи. Завдяки багатоступінчастій системі фільтрації, кондиціонери можуть встановлюватися в приміщеннях з підвищеними гігієнічними вимогами до чистоти повітря, таких як спальні та дитячі кімнати.

Повний DC-інверторне керування.

Режим економічного споживання.

Індикатор забруднення фільтра.

Осушення теплообмінника.

Автоматичне похитування жалюзі.

Авторегулювання повітряного потоку.

Індивідуальне кодування блоків.

Автоматичний перезапуск.

Сумісність внутрішніх блоків з мульти-спліт системою.

Кондиціонери
Тип компресора Інвертор
Площа приміщення, що рекомендується (кв.м) 20
Охолоджувальна здатність (BTU/ч) 7000
Споживана потужність в режимі охолодження, кВт 0.465
Споживана потужність в режимі обігріву, кВт 0.685
Потік повітря 750
Температура мін. °С -15
Температура макс.°С 43
Клас енергоефективності А++/А+
Напруга мережі (В) 220
Частота (Гц) 50
Тип фреону, R R410a
Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ 21
Розміри внутрішнього блоку, ВхДхГ 270х870х204
Вага внутрішнього блоку, кг 8.5
Розміри зовнішнього блоку, ВхДхГ 535х663х293
Вага зовнішнього блоку, кг 21
Максимальна довжина комунікацій, м 15
Колір корпусу Білий
Стан Новий
Тип кондиціонера Побутовий
Гарантійний термін (років) 3
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Теги: Кондиціонер, FUJITSU, Airflow, ASYG07LMCE, Invertor, (-15°С)